Uitverkoop bij failliet verklaarde Witteveen op de Middenbaan
Vrijdag 28 juli 2017
(45 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Afgelopen dinsdag werd damesmode keten Witteveen failliet verklaard. De vestiging op de Middenbaan (en ook elders in Nederland) ging woensdag nog wel open. Vandaag (Vrijdag 28 juli 2017) blijkt dat de winkel haar deuren nog steeds geopend heeft. De winkel houdt een uitverkoop met kortingen tot 70%.
Consumenten moeten bij een aankoop wel opletten onder welke voorwaarden dit gebeurd, bij soortgelijke recente faillissementen kon je producten niet retourneren/ruilen en zijn cadeaubonnen niet meer te verzilveren. De webwinkel van het bedrijf is sinds het faillissement al wel gesloten.
Winkels blijven open
“Wij zijn zeer aangeslagen door dit bericht, maar ook al is het faillissement van Witteveen uitgesproken, de winkels blijven tot nader order open“, aldus winkelketen Witteveen op haar website. De Telegraaf wist gisteren (Donderdag 27 juli 2017) te melden dat er een kans is dat het bedrijf wordt gered, er zou volgens bronnen interesse zijn in een ‘gehele of gedeeltelijke overname van het noodlijdende bedrijf’.
Recent nieuws
-
Tarieven gemeentebelasting 2021 vastgesteld: Afvalstoffenheffing stijgt met 19%
Zaterdag 16 januari 2021
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021
-
Oplossing voor gaten in talud spoortunnel kan nog 2 jaar duren
Woensdag 13 januari 2021
-
Wethouder Proos wil met brandbrief aandacht vragen voor ‘vergeten’ ondernemers: Concrete voorbeelden van belang
Woensdag 13 januari 2021