Verbouwing en nieuwe naam voor restaurant Barend Beer
Maandag 20 juni 2016 (1 min, 4 sec)
BARENDRECHT – Restaurant De Beren Barendrecht wordt vanaf vandaag (Maandag 20 juni 2016) volledig verbouwd. Ook de Beren-naam ‘Barend Beer’ is vanaf dat moment verleden tijd. Barend Beer, opgericht in 2004, is één van de oudste vestigingen van De Beren-keten welke nog op de oorspronkelijke plaats te vinden is.
Dit jaar vindt er een grote transitie bij De Beren plaats: de nieuwe huisstijl wordt doorgevoerd in alle uitingen met daarbij het ombouwen van alle vestigingen naar een nieuwe uitstraling. Restaurant De Beren Barendrecht is de achtste vestiging van de horecaketen die wordt omgebouwd.
Opening vieren
Volgende week donderdag (30 juni) gaat het restaurant in de nieuwe stijl open. Om dit samen met gasten te vieren, is het in juli Burgermaand. Alle burgermenu’s zijn een maand lang verkrijgbaar voor maar 8,50. Op maandag tot en met vrijdag zijn gasten welkom vanaf 11.30 uur en op zaterdag en zondag vanaf 15.00 uur.
Beren
De Beren, bestaande uit 26 restaurants en 18 bezorgrestaurants, wil vestigingen door heel Nederland openen. De ambitie is er om in 2020 vestigingen te hebben in alle grote steden van het land. De groeispurt van de keten zal daarom naar verwachting in 2017 van start gaan, waarbij er jaarlijks drie tot vijf nieuwe vestigingen worden geopend. De keten is hiervoor op zoek naar enthousiaste en gedreven franchisenemers. Kijk op beren.nl voor meer informatie hierover.
Recent nieuws
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026
-
Volgende stap gezet voor bijna 2.000 nieuwe woningen in Stationstuinen, bouw start in 2027
Vrijdag 17 juli 2026