Nieuw op de Middenbaan: The Read Shop Barendrecht
Zaterdag 14 mei 2016 (37 sec)
BARENDRECHT – In het voormalige winkelpand van boekhandel Bert Onnink is vandaag (Zaterdag 14 mei 2016) een nieuwe boekwinkel geopend: The Read Shop Barendrecht. In deze winkel kun je naast boeken ook terecht voor tijdschriften, magazines, CD’s/DVD’s en kantoorartikelen.
Vanwege de opening van vandaag (Zaterdag 14 mei 2016) zijn er diverse acties. Zo zijn alle zaterdagkranten €1 per stuk, kun je je gratis laten schminken of een glittertattoo krijgen (13:00 – 15:00 uur). Bij aankoop van twee wenskaarten krijg je een gratis rol cadeaupapier.
Winkel
Het pand op de Middenbaan is de afgelopen tijd vernieuwd en opgeknapt voor de opening van vandaag. Zo kreeg de winkel een nieuwe vloer en werd deze opnieuw ingericht.
The Read Shop is een franchise onderneming met 145 vestigingen door heel Nederland, waarvan er 5 in Rotterdam zijn gevestigd.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025