DVD Historische Vereniging: Koninginnedagen van 1959 en 1960
Dinsdag 3 december 2013 (39 sec)
BARENDRECHT – Weet u het nog ? Verklede schoolkinderen trokken toen in optocht door het dorp achter de fanfare aan en speelden spelletjes op het schoolplein. Beleef het nu opnieuw! De vaders van John de Cloe en Maarten van ‘t Hof hebben hiervan leuke filmopnamen gemaakt.
Bas Romeijn heeft met de oude opnamen een 10 minutenfilm samengesteld en van passend geluid voorzien. Maarten van ‘t Hof haalt daarbij zijn herinneringen op en ziet in de optocht veel bekenden voorbij komen. Daarmee komen deze dagen weer helemaal tot leven en is daarmee een leuk cadeautje voor iedereen die hier toen op de “Lagere School” zat. Hij is te bestellen op de website www.historischbarendrecht.nl. Prijs € 8,00
De DVD kan ook worden gekocht op het Winterfeest Barendrecht 2013 bij de kraam van de historische vereniging Barendrecht.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025