De Kleine Duiker opent vernieuwde horeca: Smaaklokaal ‘t Duikertje
Maandag 18 april 2022 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Maandag 18 april 2022) om 12:00 uur is de vernieuwde horecagelegenheid van De Kleine Duiker aan de 3e Barendrechtseweg geopend. De opening werd verricht door de voorzitter van De Kleine Duiker, Berdien van Everdingen, en de paashaas.
Op het speelveld bij De Kleine Duiker waren ook diverse Paas-spelletjes voor kinderen uitgestald.
Smaaklokaal ‘t Duikertje
De onthulling van het nieuwe bord met de naam van de horeca was het startschot voor de gasten om binnen van iets lekker te gaan genieten. Iedereen kan vanaf vandaag (Maandag 18 april 2022) terecht bij ‘Smaaklokaal ‘t Duikertje’. De ruimte is vanaf oktober 2021 flink onder handen genomen en voorzien van een compleet nieuwe keuken, ook is er veel meer ruimte voor gasten om aan een tafeltje te zitten.
De horecaruimte is aan twee kanten uitgebreid: Op de plek van het voormalige kantoortje naast de ingang is nu ook zitgelegenheid/een chillhoek gecreëerd. Ook is de voormalige kantine voor medewerkers/cliënten omgetoverd tot een keuken en samengetrokken met de horecagelegenheid door middel van een doorkijk. De eerste stukken taart werden vanmiddag (Maandag 18 april 2022) al direct geserveerd aan de gasten.
De Kleine Duiker is nog op zoek naar vrijwilligers voor de horeca op het terrein. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met De Kleine Duiker.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025