Voormalige Intertoys op de Middenbaan tegen de vlakte: 11 nieuwe studio’s en een winkelruimte
Woensdag 1 september 2021 (1 min, 19 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Het voormalige pand van speelgoedwinkel Intertoys aan de Middenbaan wordt momenteel gesloopt. De sloop werd begin van de week zichtbaar nadat het dak werd verwijderd. Vanmiddag (Woensdag 1 september 2021) werd het gebouw aan de achterzijde (Onderlangs) gesloopt.
Met de sloop wordt plaats gemaakt voor een nieuw gebouw met daarin een winkelruimte en 11 (kleine) appartementen (studio’s). De verkoop van de appartementen vond al in december 2020 plaats (werden aangeboden voor €195.000 tot €225.000).
Nieuwbouw
Het nieuwe pand krijgt in totaal 3 verdiepingen, met de ‘begane grond’ op het niveau van het Onderlangs. Het gebouw wordt 10 meter hoog, het oude gebouw was 7 meter hoog. Aan de Middenbaan kant (‘1e verdieping’) komt een commerciële ruimte van 92 m². Op het grondniveau van het Onderlangs is er ook nog 21m² aan commerciële ruimte en wordt er ruimte gebruik voor een interne fietsenstalling en gemeenschappelijke berging.
De appartementen krijgen een oppervlakte van 47 tot 49 m². De plattegronden uit de vergunningsaanvraag tonen appartementen met een U-vormige kamer die als keuken/woon/slaapkamer gebruikt kan worden met weinig tot geen muren (zie plattegrond onderaan artikel).
Zie ook: 11 appartementen en winkelruimte op locatie voormalige Intertoys Middenbaan
De verkoop van de (nog nieuw te bouwen) woningen aan de Middenbaan 64 is gisteren (Dinsdag 31 augustus 2021) van start gegaan. Studio’s van zo’n 48m² (optioneel met tussenwand voor 2 kamers) zijn te koop voor €195.000 tot €225.000: https://t.co/8iGXSpgYcU (eerdere artikel: https://t.co/d0Uwj7n3tG) pic.twitter.com/sJWNpAKEq8
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) December 20, 2020
Foto’s: 11 appartementen en winkelruimte op locatie voormalige Intertoys Middenbaan – https://t.co/d0Uwj7n3tG #Middenbaan #Barendrecht pic.twitter.com/XOBYFbArRL
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) December 4, 2020
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Cocaïne aangetroffen in 400 neppe avocados bij bedrijf in Barendrecht
Dinsdag 22 april 2025
-
Autoruit ingeslagen en voertuig leeggeroofd aan de Avenue Carré
Zaterdag 19 april 2025
-
Binnenkort nieuw op de Middenbaan: Takko Fashion opent kledingwinkel in voormalig Blokker pand
Vrijdag 18 april 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Keurslagerij De Leeuw gaat door in pand van Slagerij Hiel
Woensdag 16 april 2025
-
3, 4 en 5 mei: Authentiek militair kampement in de Zuidpolder met historische tenten, materieel en voertuigen
Woensdag 16 april 2025