Toename van auto-inbraken in Barendrecht, stijging zichtbaar in Paddewei, Molenvliet, Noord en Ter Leede
Maandag 10 mei 2021 (1 min, 9 sec)
BARENDRECHT – De politie waarschuwt voor een toename in het aantal auto-inbraken in Barendrecht. Politie Oude Maas: “Helaas zien we de laatste weken een forse stijging voor wat betreft de auto-inbraken in Barendrecht. Sinds half april is er al 13 keer ingebroken bij personenauto’s, voornamelijk van het merk Mercedes-Benz. De inbraken worden vooral gepleegd in de wijken: Paddewei, Molenvliet, Noord en Ter Leede.”
Wijkagent Jack Demmers maakte vanochtend (Maandag 10 mei 2021) tevens nog melding van een gestolen motor aan de Walmolen (Molenvliet). Hier is een buurtonderzoek ingesteld.
Auto-inbraken en diefstal
De politie vraag inwoners extra alert te zijn en melding te maken van verdachte situaties. Het kan daarbij handig zijn om het kenteken van een verdacht voertuig te noteren en door te geven. “Ziet u verdachte personen of voertuigen in u buurt noteer dan (opvallende) kenmerken van de personen en/of voertuigen, zoals het kenteken, en geef die aan ons door. Bij het signaleren van verdacht gedrag mag u 112 bellen“, aldus de politie.
In maart 2021 werden er in totaal 3 motorvoertuigen gestolen in Barendrecht (Buitenoord, Dorpzicht en Waterkant). Diefstal uit motorvoertuigen vond 14 keer plaats in maart 2021: Ter Leede (3x), Havenkwartier (3x), Vrijenburg (3x), Koedood (1x), Kilweg (1x), Meerwede Noordwest (1x), Nieuweland (1x) en Bijdorp (1x). In januari 2021 is er melding gemaakt van 6 inbraken en in februari 2021 waren dit er 7.
Dit bericht bekijken op Instagram
Recent nieuws
-
Auto rijdt over rotonde en klapt op hekwerk fietstunneltje Kilweg, bestuurder onder invloed
Woensdag 20 september 2023
-
14-jarige jongen geslagen en beschoten met gelblaster aan de Smitshoekse Baan; 2 minderjarigen aangehouden
Zondag 17 september 2023
-
Kapsalon Cuts & Colours sluit de deuren op de Middenbaan
Zondag 17 september 2023
-
Meisje van telefoon bestolen op Middeldijkerplein, twee verdachten aangehouden in tram
Zaterdag 16 september 2023
-
Elektrische scooter veroorzaakt brand bij Chef’s Shoarma aan de Reuchlinhaven
Vrijdag 15 september 2023