“Alle verdachten van schietincident aan de Hamburg aangehouden”
Dinsdag 26 mei 2020
(37 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – De politie heeft alle verdachten van het schietincident aan de Hamburg aangehouden, dit meldt burgemeester van Belzen vanavond: “Door het snel en daadkrachtig ingrijpen van de politie zijn alle verdachten aangehouden.”
Afgelopen donderdagavond werd er meermaals geschoten (video) op het parkeerterrein van het Inge de Bruijn Zwembad.
Relationele sfeer
Van Belzen: “Reden van het incident betrof een ruzie in de relationele sfeer. Het betrof geen druggerelateerd incident.” Bij het schietincident werd gebruik gemaakt van een vuurwapen. Eén persoon raakte lichtgewond.
De politie en het Openbaar Ministerie hebben de zaak verder in onderzoek. “Een dergelijk incident waarbij een vuurwapen wordt gebruikt heeft impact op het veiligheidsgevoel van onze inwoners. De locatie wordt daarom meegenomen in extra surveillances van politie en BOA`s.“, aldus de burgemeester.
Recent nieuws
-
A29 weer open na ernstig ongeval bij uitgang Heinenoordtunnel
Zondag 7 maart 2021
-
Nieuw op de Middenbaan: Alles in één schoonheidssalon MACE Beauty
Zondag 7 maart 2021
-
KNLTB roept Tennisvereniging Barendrecht uit tot vereniging van het jaar
Zondag 7 maart 2021
-
Kippie lanceert in april nieuwe Vissie pilotwinkel in de Carnisse Veste
Zaterdag 6 maart 2021
-
Nazaat van Anne Frankboom geplant in het centrum van Barendrecht: “Optimisme en vertrouwen in de toekomst”
Zaterdag 6 maart 2021