Burgemeester Jan van Belzen en Arja den Uil getrouwd
Woensdag 30 oktober 2019 (41 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Woensdag 30 oktober 2019) om 11.00 uur is burgemeester Jan van Belzen in het gemeentehuis van Barendrecht getrouwd met Arja den Uil. Vanmiddag (Woensdag 30 oktober 2019) wordt het huwelijk kerkelijk ingezegend in de Immanuëlkerk.
Tijdens de nieuwjaarsreceptie van 2019 nam de burgemeester zijn, toen nog, nieuwe vriendin voor het eerst mee naar een officiële gelegenheid van de gemeente. Het afgelopen jaar is mevrouw den Uil bij een aantal andere officiële gelegenheden aanwezig geweest met Jan van Belzen.
Eerder dit jaar is de voormalige woning van de burgemeester aan de 1e Barendrechtseweg in de verkoop gezet, hij is inmiddels elders in Barendrecht gaan samenwonen met zijn nieuwe vrouw.
Foto’s: Gemeente Barendrecht / Ingmar Timmer
Foto’s: Burgemeester Jan van Belzen en Arja den Uil getrouwd – https://t.co/3X8jhK7Fza #Burgemeester #Barendrecht pic.twitter.com/Tr2KgGhodb
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) October 30, 2019
Recent nieuws
-
Automobilist doorgereden na aanrijding bij verkeerslicht Dierensteinweg – 1e Barendrechtseweg
Vrijdag 2 januari 2026
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025