Jarige Jan Sluymers (99) door buren verrast aan de Lavendelhof
Vrijdag 9 augustus 2019 (31 sec)
BARENDRECHT – Vanmorgen werd Jan Sluymers uit Barendrecht door zijn buren aan de Lavendelhof verrast met een muzikale ‘wekker’. Vandaag (Vrijdag 9 augustus 2019) viert meneer Sluymers zijn 99 ste verjaardag en zijn buurman Maarten Kooiman wilde deze dag niet zomaar voorbij laten gaan.
De buurman regelde een draaiogel voor Jan, het draaiorgel van Jan van Eijk & Zn, bekend van de Middenbaan en de weekmarkt.
Om 9.00 uur vanochtend (Vrijdag 9 augustus 2019) kwam de jarige naar het pleintje voor de Lavendelhof en zodra Jan beneden was begon het draaiorgel voor hem te spelen. Het was een totale verrassing voor hem en hij genoot zichtbaar van alle aandacht van buurtbewoners.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025