Nieuw balkon voor bewoners van De Elf Ranken feestelijk geopend
Zondag 9 juni 2019 (53 sec)
BARENDRECHT – Vorige week is bij de Elf Ranken het splinternieuwe balkon van afdeling Somatiek 3 feestelijk geopend door Elly Groenveld (secretaris van de stichting Vrienden van De Elf Ranken) en mevrouw Eggermont (bewoonster).
“De afgelopen weken is het balkon flink onder handen genomen. Er is kunstgras gelegd, mooi tuinmeubilair besteld en als kers op de taart is het balkon gezellig aangekleed met bloemen en planten. Ook aan passende accessoires is gedacht. Kortom, een fijne, nieuwe plek voor onze bewoners! Laat de zomer maar komen!“, aldus Diana Rotgers van De Elf Ranken: “Dit initiatief is mogelijk gemaakt door een bijdrage vanuit de stichting “Vrienden van De Elf Ranken” waarvoor wij heel dankbaar zijn.”
Onder het genot van een hapje en een drankje reageerden de bewoners heel enthousiast op hun nieuwe plek. Wilt u meer weten over de stichting of een vrijwillige bijdrage doneren? Kijk dan op de website vrienden11r.nl.
Foto’s: Nieuw balkon voor bewoners van De Elf Ranken feestelijk geopend – https://t.co/LiVdbnpJGh #DeElfRanken #Barendrecht pic.twitter.com/jY2MVJ9W8e
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) June 9, 2019
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025