Werkzaamheden aan het spoor: Hele week helft minder treinen vanaf station Barendrecht
Maandag 30 juli 2018 (30 sec)
BARENDRECHT – Vanaf vandaag (Maandag 30 juli 2018) (maandag 30 juli) tot en met maandag 6 augustus 00.40 uur rijden er minder treinen vanaf station Barendrecht. In deze week worden er werkzaamheden uitgevoerd aan het spoor.
De NS spreekt op haar website over een “gewijzigde dienstregeling zonder extra reistijd”. De vervoerder blijkt echter de helft van alle ritten te hebben geschrapt en de overblijvende ritten enkele minuten te hebben verschoven t.o.v. de reguliere dienstregeling:
Treinen richtingen Rotterdam vertrekken om 11 en 41 minuten over het hele uur. Treinen richtingen Dordrecht vertrekken om 9 en 39 minuten over het hele uur. Raadpleeg de NS reisplanner voor de meest actuele reisinformatie.
Recent nieuws
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025