Nieuw op de Middenbaan: Praktijk ‘Mondzorg Middenbaan’
Maandag 30 juli 2018 (33 sec)
BARENDRECHT – Op woensdag 1 augustus opent de praktijk ‘Mondzorg Middenbaan’ de deuren aan de Middenbaan 46. Het voormalige winkelpand is de afgelopen maanden verbouwd om er mondzorg aan te kunnen bieden.
De grote winkelruimte is voorzien van wanden zodat er verschillende ruimtes zijn ontstaan. Ook bevat het pand een benedenruimte met toegang vanaf het Onderlangs.
Het winkelpand, met zo’n 100m² winkeloppervlak, stond al sinds november 2015 leeg, toen Van Asperen Schoenen naar een winkelpand aan de overkant verhuisde.
Opmerking: De openingstijden en aangeboden diensten zijn op dit moment nog niet bekend gemaakt door de ondernemer (*).
Update: Zaterdag 1 september is er open huis bij ‘Mondzorg Middenbaan’. Geïnteresseerden kunnen dan een kijkje komen nemen in de praktijk.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025