Kruidenier Koerier rijdt de 3000ste rit: Hulp bij het halen van boodschappen
Maandag 22 januari 2018 (1 min, 5 sec)
BARENDRECHT – Na drie en een half jaar heeft de Kruidenier Koerier Barendrecht de afgelopen week de 3000ste rit gereden. Mevrouw de Vries uit Barendrecht was blij verrast toen zij een prachtig boeket bloemen kreeg overhandigd uit handen van de chauffeur en de bijrijder.
“We hebben ondertussen zo’n 90 klanten ingeschreven en zo’n veertig klanten die er elke week of af en toe gebruik van maken. De Kruidenier Koerier kunnen we mogelijk maken met vrijwilligers die graag een handje helpen. Met een beetje extra ondersteuning kunnen zieke of oudere mensen zelfstandig blijven wonen. En we kunnen ook meedenken over andere ondersteuning, mocht iemand hier behoefte aan hebben“, aldus Peter Posthumus van de Kruidenier Koerier.
Eenvoudig en betaalbaar
In augustus 2014 ging de Kruidenier Koerier van KijkopWelzijn van start. Deze boodschappendienst biedt uitkomst voor iedereen die tijdelijk of langere duur zelf niet de deur uit kan en ook geen hulp uit de omgeving kan krijgen.
Wilt u meer weten over de Kruidenier Koerier? Kijk dan op www.kijkopwelzijn.nl. Aanmelden is eenvoudig en de kosten zijn zo laag mogelijk gehouden. De Kruidenier Koerier kost €2.00 per keer en op maandag en dinsdag zelfs maar €1.00 per keer. Wie zichzelf of een familielid, buur of vriend wil aanmelden, kan op werkdagen tussen 9.00 en 13.00 bellen naar 0180 – 611 554. Mailen kan ook: kruidenierkoerier@kijkopwelzijn.nl.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025