Open Huis bij KunstCreatief in De Baerne
Zondag 14 januari 2018 (43 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen zaterdag konden geïnteresseerden kennis maken met KunstCreatief Barendrecht. In de ateliers in De Baerne werden demonstraties en exposities gegeven van de verschillende cursussen.
De stichting heeft inmiddels 140 cursisten en gaat binnenkort van start met nieuwe cursussen, ook in de Carnisse Haven in Carnisselande. In de centrale hal van de Baerne werden kunstwerken van cursisten tentoon gesteld.
Aanbod
KunstCreatief heeft voor jong en oud een ruim aanbod van beeldende cursussen. Voor de allerkleinsten is er peuterkunst. Kinderen en jongeren kunnen kiezen uit teken- en schilderlessen en strip & games tekenen. Het aanbod voor volwassenen bestaat uit Paverpol ,diverse teken- en schildercursussen, boetseren, keramiek, fotografie basis, vervolg en gevorderd, kunstbeschouwing, mode atelier, edelsmeden, boekbinden, porselein.
De nieuwe beeldende cursussen zullen bij voldoende deelname in de week van maandag 22 januari 2018 starten. Kijk op de site kunstcreatief.nl voor meer informatie en geef je op!
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
30-31 oktober: Volledige afsluiting 1e Barendrechtseweg bij spoorviaduct
Vrijdag 24 oktober 2025
-
Ron’s Oliebollenkraam terug op het gemeentehuisplein
Woensdag 22 oktober 2025
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025