Gezellige muzikale spelletjesmiddag in Aksent voor mensen met een beperking
Zondag 15 oktober 2017 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gistermiddag (Zaterdag 14 oktober 2017) vond er in sporthal Aksent een muzikale spelletjesmiddag plaats voor mensen met een beperking. De dag werd onder andere gevuld met activiteiten zoals dans, karaoke, een ballonnenclown, diverse spelletjes, kleuren en balspelen. Dankzij de vrolijke feestmuziek kwam er regelmatig spontaan een polonaise op gang in de sporthal.
De middag werd georganiseerd door Stichting AAVB. Het motto van deze stichting is: Allemaal anders, allemaal gelijk. Ze organiseren activiteiten voor mensen met een verstandelijke beperking, waaronder ook de jaarlijkse kermismiddag in Barendrecht voor mensen met een beperking.
Voor de deelnemers waren er de hele middag vrijwilligers aanwezig om ze te helpen bij alle activiteiten. Het Rode Kruis en de Buurtsportcoach verzorgden ook diverse activiteiten.
Voor meer informatie, zie de website van Stichting Artistieke Activiteiten voor Verstandelijk Beperkten: stichtingaavb.nl
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026