Gezellige muzikale spelletjesmiddag in Aksent voor mensen met een beperking
Zondag 15 oktober 2017 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gistermiddag (Zaterdag 14 oktober 2017) vond er in sporthal Aksent een muzikale spelletjesmiddag plaats voor mensen met een beperking. De dag werd onder andere gevuld met activiteiten zoals dans, karaoke, een ballonnenclown, diverse spelletjes, kleuren en balspelen. Dankzij de vrolijke feestmuziek kwam er regelmatig spontaan een polonaise op gang in de sporthal.
De middag werd georganiseerd door Stichting AAVB. Het motto van deze stichting is: Allemaal anders, allemaal gelijk. Ze organiseren activiteiten voor mensen met een verstandelijke beperking, waaronder ook de jaarlijkse kermismiddag in Barendrecht voor mensen met een beperking.
Voor de deelnemers waren er de hele middag vrijwilligers aanwezig om ze te helpen bij alle activiteiten. Het Rode Kruis en de Buurtsportcoach verzorgden ook diverse activiteiten.
Voor meer informatie, zie de website van Stichting Artistieke Activiteiten voor Verstandelijk Beperkten: stichtingaavb.nl
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025