Onderdoorgang A29 ‘open’, officiële opening pas dinsdagmiddag
Vrijdag 6 oktober 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – Gisteren (Donderdag 5 oktober 2017) waren werklieden nog druk bezig op de Harmonielaan: vanaf dinsdagmiddag moet de onderdoorgang A29 officieel open worden gesteld voor al het verkeer.
Wethouder Luijendijk (verkeer) verricht dinsdag om 16:00 uur de officiële openingshandeling.
UPDATE: Onderdoorgang A29 officieel geopend: Nieuwe verbinding tussen oost en west Barendrecht een feit
Nu al open
Autoverkeer reed vandaag (Vrijdag 6 oktober 2017) al via de nieuwe weg van Barendrecht centrum naar Carnisselande en terug. Afzettingsborden die vrijdag nog op de weg stonden, staan er vandaag (Vrijdag 6 oktober 2017) naast. Onduidelijk of dit ook de bedoeling was van de gemeente.
Donderdagochtend werden o.a. al de verbodsborden verwijderd en van de straat gehaald. Zaterdag werden borden langs de weg geplaatst die het verbod voor vrachtwagens aangeven:
Morgen om 16:00u opent wethouder Luijendijk officieel de onderdoorgang A29 #Harmonielaan Verbodsborden zijn al weg. https://t.co/umkmS8GvrU pic.twitter.com/lX4s3guxex
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) October 9, 2017
Onderdoorgang A29 is open voor autoverkeer, zojuist zijn nog een aantal verbodsborden geplaatst voor vrachtwagens. https://t.co/umkmS8GvrU pic.twitter.com/LEbrZCprjX
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) October 7, 2017
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025