Onderzoek naar (on)veiligheidsgevoel van inwoners Barendrecht
Vrijdag 11 augustus 2017 (46 sec)
BARENDRECHT – Binnenkort ontvangt u mogelijk per post een uitnodiging van I&O Research om de vragenlijst van de veiligheidsmonitor in te vullen. Dit is een onderzoek naar criminaliteit, onveiligheid, buurtproblemen en het optreden van gemeente en politie bij u in de buurt. Door uw mening te geven, kunt u bijdragen aan de leefbaarheid en veiligheid in uw buurt.
In Barendrecht zijn 1.859 willekeurig gekozen inwoners voor het onderzoek geselecteerd. Dit onderzoek wordt op gemeentelijk en op landelijk niveau uitgevoerd. Het gemeentelijk onderzoek begint omstreeks 10 augustus.
Veiligheidsbeleid
De gemeente Barendrecht gebruikt de uitkomsten van dit onderzoek bij het vormgeven en evalueren van haar veiligheidsbeleid. Voor de betrouwbaarheid van het onderzoek is het van belang dat zoveel mogelijk inwoners die benaderd worden, meedoen aan het onderzoek.
Deelname aan het onderzoek kan via internet of schriftelijk. In de loop der jaren is het onderzoek al in meer dan 300 Nederlandse gemeenten uitgevoerd. De resultaten worden in maart 2018 verwacht.
Recent nieuws
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026
-
14 mei: Schoolkorfbaltoernooi bij Korfbalvereniging Vitesse
Vrijdag 10 april 2026
-
Grote waterlekkage bij werkzaamheden aan Jaagpad, bruin water uit de kraan
Vrijdag 10 april 2026