Onderzoek naar (on)veiligheidsgevoel van inwoners Barendrecht
Vrijdag 11 augustus 2017 (46 sec)
BARENDRECHT – Binnenkort ontvangt u mogelijk per post een uitnodiging van I&O Research om de vragenlijst van de veiligheidsmonitor in te vullen. Dit is een onderzoek naar criminaliteit, onveiligheid, buurtproblemen en het optreden van gemeente en politie bij u in de buurt. Door uw mening te geven, kunt u bijdragen aan de leefbaarheid en veiligheid in uw buurt.
In Barendrecht zijn 1.859 willekeurig gekozen inwoners voor het onderzoek geselecteerd. Dit onderzoek wordt op gemeentelijk en op landelijk niveau uitgevoerd. Het gemeentelijk onderzoek begint omstreeks 10 augustus.
Veiligheidsbeleid
De gemeente Barendrecht gebruikt de uitkomsten van dit onderzoek bij het vormgeven en evalueren van haar veiligheidsbeleid. Voor de betrouwbaarheid van het onderzoek is het van belang dat zoveel mogelijk inwoners die benaderd worden, meedoen aan het onderzoek.
Deelname aan het onderzoek kan via internet of schriftelijk. In de loop der jaren is het onderzoek al in meer dan 300 Nederlandse gemeenten uitgevoerd. De resultaten worden in maart 2018 verwacht.
Recent nieuws
-
Visser in scootmobiel rijdt water Kooiwalbos in
Dinsdag 13 mei 2025
-
Gemeente start handhaving tegen activiteiten van Islamitisch Centrum Barendrecht
Dinsdag 13 mei 2025
-
Nieuw aan het Havenhoofd: The Roots brengt fine dining op pizzadeeg
Maandag 12 mei 2025
-
17 en 18 mei: Open dagen Maasoever Spoorweg
Zondag 11 mei 2025
-
Auto in brand gestoken aan de Lekstraat
Zondag 11 mei 2025