Cowboy/girl en indianen Zomerfeest bij Het Kompas
Zondag 25 juni 2017 (27 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Basisschool Het Kompas organiseerde afgelopen vrijdagavond een zomerfeest voor alle leerlingen. Het thema van de avond was cowboy/girl en indianen. Kinderen kwamen verkleed en konden bij de school spelletjes spelen en pannenkoeken of patat eten. In een lokaal van de school werd er zelfs een les line dance gegeven. Het schoolplein en speelveld achter de school stonden vol met spelletjes en activiteiten.
Bij het uitgaan van de school eerder die dag, gaven de kinderen al een verrassingsoptreden op het schoolplein voor alle vaders, moeders, opa’s en oma’s.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025