Warme Truiendag in Het Kruispunt en bij de Harmonievereniging
Zaterdag 11 februari 2017 (48 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteren (Vrijdag 10 februari 2017) was het “Warme Truiendag”. Op deze nationale dag van de energiebesparing zetten mensen de thermostaat minimaal één graad lager en besparen zo, per graad, 6% energie en dus 6% CO2. De trui staat op deze dag symbool voor wat we samen zélf kunnen doen om de uitstoot van broeikasgassen te verminderen.
In Het Kruispunt organiseerde Stichting Velerlei een gezellige ochtend: deelnemers konden langskomen om een trui te breien en te showen op de rode loper. Of het nu een normale (warme) trui was of een kersttrui, de leukste zelfgemaakte trui won een prijs. Voor wie nog niet kon breien was er de mogelijkheid om dit te leren van de handwerkkanjes van Stichting Velerlei. Zij hielpen bij het breien en haken van de mooiste dingen.
Harmonievereniging
Bij de Harmonievereniging in ‘t Trefpunt ging de verwarming ook een graadje lager: de (jeugd)leerlingen kwamen vrijdagmiddag oefenen terwijl ze gekleed waren in een warme trui, met een sjaal en zelfs oorwarmers.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025