Winnende korte film van Barendrechtse makers naar Amerika
Dinsdag 13 december 2016 (53 sec)
BARENDRECHT – De Barendrechtse filmmakers Danny Bliek en Yvonne van der Haven hebben met hun team Vollemaan het 48 Hour Film Project Eindhoven gewonnen. De korte film ‘Voor je valt’ gaat nu naar de wereldwijde finale in Seattle, Amerika.
In het 48 Hour Film Project kregen 24 teams 48 uur de tijd om een film te maken, vanaf het schrijven van het script tot de opnames, montage en nabewerking. Op vrijdagavond kregen de teams te horen wat de verplichte elementen in de film zijn: een verplichte zin, een voorwerp en een personage. Daarnaast trokken alle teams een genre uit de hoge hoed.
Prijzen
De makers wonnen drie prijzen: ‘Beste film’, Beste regie (Yvonne van der Haven) en Beste gebruik genre (Coming of age). Daarnaast werd de film viermaal genomineerd voor Beste acteurs (vader en zoon Aldo en Jorrit de Jong), Beste script, Beste montage (Danny Bliek) en Beste gebruik van personage.
De film werd opgenomen op en rond de boerderij van Paul Casteleijn, die voor de oplettende kijker ook kort in de film te zien is. Team Vollemaan is te volgen op Facebook.
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026