Met half miljoen extra wel overeenkomst voor verbouwing gemeentehuis
Vrijdag 8 juli 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – De bestuursvleugel van het gemeentehuis van Barendrecht moet worden verbouwd om weer te voldoen aan alle veiligheidsnormen, zo stelde het college eerder. Toen recent bleek dat er meer geld nodig was voor de verbouwing is de gemeenteraad akkoord gegaan met het beschikbaar stellen van een half miljoen euro extra (€495.000).
Inmiddels heeft wethouder van Noort (vastgoed) de gemeenteraad geïnformeerd over een gesloten overeenkomst. Een aannemer zal voor een vast, niet nader gespecificeerd bedrag, de verbouwing gaan doen: “de aanneemsom is voor beide partijen taakstellend. De aanneemsom blijft binnen het door u beschikbaar gesteld budget” Financiële details zijn, ondanks de overeenkomst, nog steeds geheim.
Augustus 2016
De werkzaamheden zullen halverwege augustus 2016 van start gaan, de wethouder gaat er vanuit dat de vleugel weer te gebruiken is na het herfstreces (eind oktober). In de tussentijd zal er moeten worden vergaderd op andere locaties.
Recent nieuws
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023
-
Twee auto’s in brand op parkeerplaats aan de Schubertdreef
Maandag 16 januari 2023
-
15 sollicitanten voor burgemeesterschap Barendrecht: 14 mannen en 1 vrouw van 34 tot 62 jaar
Donderdag 12 januari 2023