Poppodium De Beuk zoekt vrijwilligers- en ledencoördinator
Woensdag 15 juni 2016 (55 sec)
BARENDRECHT – Ingezonden bericht van Poppodium De Beuk: Zoals velen van jullie weten, draait de Beuk al sinds jaar en dag, volledig op vrijwilligers. Momenteel hebben wij een super leuke vacature voor de functie vrijwilligers- en ledencoördinator.
In deze functie ben jij de spil van alle activiteiten. Immers, zonder vrijwilligers geen Beuk! Je houdt je bezig met, onder andere, het verwerken van lidmaatschappen en het opzetten van acties, om nieuwe leden te werven. Daarnaast maak jij de roosters en zorg je dat nieuwe vrijwilligers tijdig worden ingewerkt. Ook de jaarlijkse events voor leden verdienen jouw volledige aandacht. Uiteraard zijn er aan vrijwilligerswerk leuke voordelen verbonden. Zo staat het niet alleen goed op je cv, maar bespaar je op events en is er ruimte voor jouw eigen inbreng en ideeën binnen de Beuk.
Word jij enthousiast van deze omschrijving en heb je wat uurtjes in de week over, om je in te zetten voor de popcultuur binnen Barendrecht? Reageer dan mail via pr [@] beukonline.nl. We maken graag een afspraak met je om de functie nader toe te lichten! We horen graag van je!
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025