Stemmen voor nieuwe speeltoestellen aan de Punter, Wolweverij en Zandmeer
Zondag 22 mei 2016 (48 sec)
BARENDRECHT – [Ontwerpen] Binnenkort gaat de gemeente Barendrecht drie speelplekken een metamorfose geven: bij de Punter, de Wolweverij en het Zandmeer. De oude speeltoestellen zullen bij de eerste twee worden weggehaald en daar komen nieuwe voor in de plaats. De speelplek aan het Zandmeer krijgt een metamorfose: een gedeelte van de bestrating wordt vervangen door gras en de duikelstangen worden vervangen door een groot, uitdagend speeltoestel.
Voor iedere speelplek mogen de kinderen kiezen uit 2 ontwerpen. De kinderen kunnen online stemmen op hun favoriete ontwerp voor het speelplekje bij hun in de buurt.
Stemmen
Stemmen kost maar een paar minuten tijd. U mag uw kind(eren) natuurlijk altijd helpen bij het invullen. Stemmen kan tot uiterlijk vrijdag 27 mei. Het ontwerp/toestel met de meeste stemmen wordt uiteindelijk geplaatst.
- Stemmen voor speeltoestel aan de Punter
- Stemmen voor speeltoestel aan de Wolweverij
- Stemmen voor speeltoestel aan het Zandmeer
Neem voor meer informatie contact op met mevrouw L. de Zwart (van de gemeente Barendrecht) via telefoonnummer 14 0180.
Fotograaf: Gemeente Barendrecht, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025
-
Taakstraf voor ontucht door 15-jarige met 12-jarige in Barendrecht en Heerjansdam
Zondag 21 december 2025
-
Celstraf voor overvaller zonnestudio ID Bad Middenbaan na greep uit kassa: “Had geld nodig om cocaïne te kopen”
Zondag 21 december 2025
-
Barendrechter (19) aangehouden tijdens groot drugsonderzoek: 15 cobra’s in woning gevonden
Zondag 21 december 2025
-
FOTO’S: Santa Run Barendrecht 2025 haalt €7.500 op voor Hospice de Reiziger
Zaterdag 20 december 2025