Jongerenwerk KijkOpWelzijn als tegenprestatie met kookclub naar IKEA
Vrijdag 8 januari 2016 (39 sec)
BARENDRECHT – Het jongerenwerk van KijkOpWelzijn heeft afgelopen woensdag de eer gehad om kookgerei t.w.v. €250,- in ontvangst te mogen nemen van IKEA. Het verkrijgen van onder andere bestek, borden, spatels, pannen en glazen is in het vervolg van de Maatschappelijke Beursvloer BAR van vorig jaar. Tijdens deze beursvloer zijn er tussen het jongerenwerk Barendrecht en de IKEA afspraken gemaakt met gesloten beurs.
Tegenprestatie
Het jongerenwerk zal als tegenprestatie op een woensdag met “de kookclub” gaan koken in de IKEA. De kookclub is een activiteit die wordt aangeboden door jongerenwerk Barendrecht. Bij de Kookclub leren kinderen in een opbouwende traject verschillende gerechtjes maken die geleidelijk aan in moeilijkheid toenemen.
Het jongerenwerk en IKEA hebben afgesproken om bij een succesvolle kookevenement te kijken naar een verdere samenwerking tussen het jongerenwerk (Kijkopwelzijn) en IKEA.
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026