Speelgoedactie bij Albert Heijn op de Middenbaan
Vrijdag 13 november 2015 (54 sec)
BARENDRECHT – Bij Albert Heijn aan de Middenbaan loopt van week 46 (nu) t/m week 49 een inzamelactie voor speelgoed. Omdat de bedrijfsleiding graag plaatselijk betrokken is, wilden zij er graag lokale goede doelen mee steunen. Men vroeg Stichting Present Barendrecht of zij dergelijke doelen kennen en zouden willen bemiddelen.
Goede doelen
Pia van Dalen van Present Barendrecht: “En natúúrlijk kennen wij die en wilden wij dat. En zo zijn er nu 3 goede doelen voor de spullen: Stichting Altijd Feest (organiseert verjaardagsfeestjes voor kinderen uit gezinnen voor wie dit uit financieel oogpunt niet vanzelfsprekend is), Yulius (organisatie voor geestelijke gezondheidszorg aan kinderen) en Vluchtelingenwerk Nederland. Met hulp van vrijwilligers gaan wij ervoor zorgen dat de spullen, leuk ingepakt op hun bestemmingen terecht komen!”
Goedzak
Dus, heb je nog goed, deugdelijk speelgoed waar niet meer mee wordt gespeeld? Doe het in een “goedzak” en lever het in! De stand is enorm kleurrijk en niet te missen:
De eerste winkelwagens met speelgoed zitten vol. Maar er kan nog meer bij.Gewoon bij Albert Heijn Middenbaan
Posted by Albert Heijn Middenbaan on donderdag 12 november 2015
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026