Kinderkleding- en speelgoedbeurs Carnisse Haven haalt €2.200 op
Zaterdag 26 september 2015 (55 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Zaterdag 26 september 2015) was het weer een gezellige drukte bij de kinderkleding- en speelgoedbeurs in Carnisse Haven. De beurs heeft tijdens deze editie het mooie bedrag van €2200,- opgebracht.
De opbrengst van de beurs wordt verdeeld tussen Carnisse Haven en Casa Ruchama. Deze stichting biedt hulp en huisvesting aan Roemeense weesjongeren die op hun 18e het weeshuis moeten verlaten. Van de jongeren wordt verwacht dat ze studeren of werken.
Vertegenwoordigers van deze stichting namen na afloop van de beurs, in aanwezigheid van een groep vrijwilligers een cheque in ontvangst van € 1100,- . Dit geld wordt gebruikt voor aanschaf van noodzakelijk textiel.
Vrijwilligers
De organisatie van de beurs bedankt ook langs deze weg alle enthousiaste en betrokken vrijwilligers die zich gedurende de voorbereidingen en op de beursdag zelf hebben ingezet. Geweldig dat zoveel mensen mee willen werken want zonder hen zou het niet mogelijk zijn om een grote happening als deze beurs te organiseren! En juist mede door hen kan terug gekeken worden op een geslaagde beurs.
De voorjaarsbeurs staat overigens alweer gepland: deze vindt plaats op zaterdag 2 april 2016. Noteer deze datum dus alvast in uw agenda!
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026