Donderdag 14 mei: 21e editie Motorrit Barendrecht
Maandag 11 mei 2015 (1 min, 18 sec)
BARENDRECHT – Het is bijna 14 mei, Hemelvaartsdag. De jaarlijkse Hemelvaart Motorrit wordt alweer voor de 21e keer verreden! Zoals ieder jaar hopen we ook nu een mooi bedrag te kunnen overhandigen aan het Ronald Mc Donald huis en Danceclub De Hit in Barendrecht.
Goede doelen
Wederom was de belangstelling enorm en werd er druk ingeschreven. Alle plaatsen waren binnen een dag verkocht. De goede doelen worden, met de betaling van € 65,- inschrijfgeld, gesteund door de bestuurders en hun eventuele meebetalende duo-passagier. Voor dit bedrag krijgt men een mooie route, lunch op een leuke locatie en een avondmaaltijd verzorgd door Restaurant ‘Lust’ aangeboden. Ook een t-shirt ontbreekt weer niet dit jaar!
Dit jaar is het ook mogelijk voor diegenen die na vijf uur komen om mee te eten. Voor € 12,50- kan er een muntje gekocht worden waarmee een heerlijke maaltijd verkregen kan worden.
Aankomst Middenbaan
Er wordt als altijd verzameld vanaf 08.00 uur bij de McDonalds in Barendrecht, het vertrek is om 09.15 uur. Het eindpunt is dit jaar bij Restaurant ‘Lust’ aan de Middenbaan, aankomst is rond 17.00 uur.
Zwaai de motorrijders en ondersteuningsploeg uit en kom naar de McDonalds Rijerwaard, de stoet is weer een bont gezelschap. Van old-timers tot de nieuwste racemonsters, er rijdt weer van alles mee!
Rond de klok van vijf uur keert het gezelschap terug in Barendrecht. Via de Buitenlandse baan, 2e Barendrechtse weg eindigt de rit voor theater ‘Het Kruispunt’.
Volgen
De rit is de gehele dag te volgen via het Twitter account @motorrit, waarop een internet link wordt gepubliceerd waarmee de rit via internet op de kaart te volgen is.
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026