5-mei: “Wipeout zone” stormbaan op het gemeentehuisplein
Maandag 16 februari 2015
(1 min, 13 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Het beloofd nu al een spektakel te worden op het gemeentehuisplein. De werkgroep ‘Vier 5 mei’ heeft op dinsdag 5 mei een vijftal onderdelen uitgezet waar je met jou team aan kan deelnemen.
Tobbedansen, ooit populair op televisie, is één van de vijf onderdelen van de spectaculaire ‘Vier 5 mei Vijfkamp’
WipeOut!
Maar liefst 30.000 liter water staat garant voor fantastische waterballetten, spetter- en klauterpartijen. Deelnemers en toeschouwers kunnen volop genieten van de onderdelen met als hoogtepunt de spectaculaire WipeOut Sweeper. Er is die middag ook een gevarieerd muziek programma op het plein. Bovendien is er het Vijfkampterras voor het publiek dat de deelnemers komt aanmoedigen.
De volgende onderdelen staan op het programma:
- Big red balls (bekend van het TV programma WipeOut)
- The Sweeper (eveneens bekend van WipeOut)
- Tobbedansen
- “Natte voeten!”: Breng zoveel mogelijk water naar de andere kant, óver een mat op het water
- Take-Over (stormbaan)
Inschrijven
Inschrijven voor de vijfkamp kan alleen per team van 5 personen, plus een teamcaptain. Minimumleeftijd is 16 jaar. Snel inschrijven is noodzakelijk wanneer je dit spektakel niet wil missen. Deelname kost 50 euro per team, te voldoen bij inschrijving. Brandweer en EHBO is aanwezig, doch deelname is voor eigen risico.
Teambuilding
“Zijn uw werknemers niet verplicht vrij op deze dag? Mogelijk kunt u deze dag aangrijpen voor teambuilding. Neem deel aan de vijfkamp met uw personeel. […] Wat is er nou leuker dan je collega’s kletsnat van de tobbedansbaan te zien komen!”
Meer bijzonderheden op de website van de werkgroep: vier5mei.com
Recent nieuws
-
Onderzoek naar gaten in spoortalud: Tunnelwand volgende week deels open gegraven
Vrijdag 26 februari 2021
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021
-
Herinrichting schoolplein De Zeppelin aanstaande
Donderdag 25 februari 2021
-
Wethouder met bewoners in gesprek over ontmoetingsplekken voor jongeren bij Bachlaan en Riederpark
Donderdag 25 februari 2021
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021