Zaterdag 1 november: Open Huis bij Schietvereniging de Vrijheid
Woensdag 29 oktober 2014 (43 sec)
BARENDRECHT – Zaterdag 1 november zal de vereniging in het teken staan van haar jaarlijkse “Open Huis”. Tussen 10:00 en 15:00 uur zal het clubgebouw aan de 1e Barendrechtseweg 61 voor belangstellenden geopend zijn.
Bezoekers vanaf 14 jaar kunnen onder begeleiding en na het tonen van een geldige ID kennismaken met de schietsport zoals deze sinds oktober 1964 in Barendrecht wordt beoefend.
Nieuwe clubgebouw
De vereniging krijgt in haar nieuwe clubgebouw de beschikking over 12 schietpunten die geschikt zijn voor zowel staande als liggende disciplines van de schietsport zoals de KNSA deze in haar reglementen heeft vastgelegd. De schietafstanden bedragen 10, 12 en 25 meter. De wapens waarmee op de Barendrechtse schietbanen geschoten kan worden zijn luchtwapens en klein kaliber vuurwapens met het kaliber .22 LR (Flobert).
De 25 meter lange schietbanen zijn op het moment van schrijven nog niet beschikbaar. De vrijwilligers van de vereniging werken hier met volle overgave aan, om het binnenkort wel mogelijk te maken.
Recent nieuws
-
Man veroordeeld voor wapenbezit, vrijspraak voor verdenking van beschieten woning Avenue Carré
Vrijdag 3 februari 2023
-
Bewoners wijk Vrouwenpolder verrassen plots vertrokken pakketbezorger: “6 jaar lang een bijzonder warm mens”
Donderdag 2 februari 2023
-
Vier verstekelingen ontdekt in vrachtwagen aan de Koopliedenweg
Maandag 30 januari 2023
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023