Drukke eerste dag in vernieuwde winkels Opnieuw & Co en Peter Terlouw
Dinsdag 28 oktober 2014 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanaf vandaag (Dinsdag 28 oktober 2014) is kringloopwinkel Opnieuw & Co weer terug op de oude vertrouwde locatie aan de Voordijk 273. Op deze locatie heeft Peter Terlouw Tweewielers een nieuw winkelpand gebouwd waar Opnieuw & Co ook in is gevestigd. Beide winkels openden vandaag (Dinsdag 28 oktober 2014) hun deuren op deze nieuwe locatie.
Veel mensen wisten de winkels vandaag (Dinsdag 28 oktober 2014) al te vinden. De parkeerplaats en fietsenstallingen waren vanmiddag (Dinsdag 28 oktober 2014) goed gevuld of op sommige momenten al helemaal vol. De ingang van Peter Terlouw bevindt aan de voorzijde, de ingang van de kringloopwinkel is te vinden aan de zijkant (aan de kant van de geluidswal).
Peter Terlouw
De fietsenwinkel was tot vorige week gevestigd in de Dorpsstraat, maar had hier al langere tijd last van ruimtegebrek. In december vorig jaar werd gestart met de sloop van het voormalige pand van de kringloopwinkel aan de Voordijk. Peter Terlouw heeft hier een nieuwe winkel gebouwd om uit te kunnen breiden. In het pand is ruimte voor kringloopwinkel Opnieuw & Co, zij huren een gedeelte van Peter Terlouw. De kringloop heeft nu een winkeloppervlak van 1000 m2.
Begin dit jaar (januari) werd de eerste paal geslagen. Nu, bijna 9 maanden later, zijn de twee winkels gereed om open te gaan voor het publiek.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025