Tweede Paasdag: Paaseieren zoeken tijdens Paasfeest bij De Kleine Duiker
Vrijdag 29 maart 2024 (35 sec)
BARENDRECHT – Op maandag 1 april (Tweede Paasdag) vindt het jaarlijkse Paasfeest weer plaats bij De Kleine Duiker. Tijdens het paasfeest kunnen er natuurlijk zoals altijd weer eieren worden gezocht. Voor de vinders van het gouden ei is er een extra prijs. Verder kunnen de kinderen zich ook vermaken op de springkussens en kunnen ze worden geschminkt.
Ook voor de inwendige mens wordt gezorgd. Buiten in de foodtruck worden patatjes en frikadellen gebakken. Mocht u trek hebben in een broodje of iets anders dan kunt u terecht bij onze Horeca ’t Duikertje. Ook zal er een DJ zijn voor de muziek.
De activiteiten vinden plaats van 11:00 tot 16:00 uur. Het eieren zoeken en de springkussens kosten €5,- per kind. Het schminken kost €2,50.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025