30 maart: Paaseieren zoeken in de Oranjespeeltuin
Vrijdag 29 maart 2024 (38 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 30 maart opent De Oranjetuin het speelseizoen 2024 met het traditionele Paaseieren zoeken. Kinderen van 0-6 jaar en 7+ kunnen op zoek gaan naar kleurrijke eieren vanaf 11.00 uur. Emma Severien, Kinderburgemeester van Barendrecht, geeft het startsein van deze activiteit.
Vanwege het eieren zoeken opent de speeltuin zaterdag ook echt pas vanaf 11u haar deuren. Eerder komen spelen is dus niet mogelijk. De Oranjespeeltuin is te vinden aan het Amaliaplantsoen 1 in Barendrecht.
Oranjespeeltuin
De Oranjespeeltuin opende op maandag 18 maart 2024 weer haar deuren voor het nieuw speelseizoen: “Nadat de speeltuin een hele winter dicht is geweest, gaan jullie zien dat er veel is veranderd. Er is druk geklust, gesnoeid, geverfd en schoongemaakt. Maar bovenal is er een pad door de speeltuin gemaakt, waardoor ook mindervaliden makkelijk bij de toestellen kunnen komen.“
Recent nieuws
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025