Avondvierdaagse in Carnisselande vanaf sportpark Smitshoek gaat niet door, volgend jaar nieuwe poging
Woensdag 13 september 2023 (44 sec)
BARENDRECHT – In 2023 zouden er twee edities van de Barendrechtse avondvierdaagse plaatsvinden: Eén aan de centrumkant van Barendrecht en één in Carnisselande. De eerste editie aan de centrumkant heeft afgelopen zomer plaatsgevonden. De tweede editie in Carnisselande, met de start en finish bij sportpark Smitshoek, stond gepland voor de week van 18 t/m 21 september.
De avondvierdaagse vanaf sportpark Smitshoek gaat in 2023 echter niet door. De organisatie heeft hiertoe moeten besluiten vanwege het tegenvallende aantal inschrijvingen. Het organiseren van een avondvierdaagse kost veel tijd en inzet van mensen. Het is lastig om dit allemaal georganiseerd te krijgen bij een kleine groep deelnemers.
De organisatie laat wel weten dat er volgend jaar weer een nieuwe poging zal worden gedaan om een aparte wandelvierdaagse in Carnisselande te organiseren. Het plan is dan om beide edities in de maand juni te organiseren. Exacte data zijn nog niet bekend en zullen later volgen.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025