15 juli: Wielerronde van Barendrecht dit jaar ook met funklasse wielerronde (teams) en een Kids Run
Zaterdag 17 juni 2023 (1 min, 33 sec)
BARENDRECHT — De Ronde van Barendrecht zal dit jaar plaatsvinden op zaterdag 15 juli. “Het belooft een dag vol actie en plezier te worden, met verschillende koersen, kinderactiviteiten en een wielrenwedstrijd voor de funklasse“, aldus de organisatie van het evenement. Bij het evenemententerrein aan de Binnenlandse Baan (thv de Kruidentuin) zullen diverse kinderactiviteiten zijn, naast de muziek en horeca.
Los van de 50, 60 en 100km ritten is er dit jaar een 1km lange Kids Run: Kinderen krijgen de kans om hun energie te laten zien terwijl ze rennen op een speciaal afgezet parcours. Ook is er voor iedereen die een keer een poging wil wagen op het parcours de ‘funklasse’: Deze wedstrijd biedt opstappers en recreatieve wielrenners de kans om deel uit te maken van een competitieve race-ervaring.
Programma
Het programma van zaterdag 15 juli 2023:
- 10.30 uur Eiland Marlyne kidsrun 1km (inschrijven, €5,- per deelnemers)
- 11.30 uur Ride Like A Pro (teamrace)
- 30 min + 3 rondes. Meld je aan als team (€35,-) en ga samen voor het podium!
- 12.30 uur Amateurs 50km (inschrijven via KNWU)
- 14.00 uur Amateurs, belofte(club), junioren (v) 60km (inschrijven via KNWU)
- 16.00 uur belofte, elite, professional-B (m) 100km (inschrijven via KNWU)
Organisatie
De Ronde van Barendrecht is reeds 50 edities mogelijk gemaakt dankzij de samenwerking tussen bestuur, verschillende lokale organisaties, bedrijven, verenigingen en natuurlijk vrijwilligers. Hun inzet en toewijding hebben ervoor gezorgd dat dit evenement jaar na jaar een groot succes is. Na 50 jaar, heeft een nieuw bestuur onder voorzitterschap van Bastiaan Booij het stokje mogen overnemen van Klaas Orsel en zal de 51e editie van deze Ronde organiseren. Het bestuur kijkt uit naar uw komst!
De organisatie nodigt iedereen uit om op 15 juli 2023 de Ronde van Barendrecht bij te wonen en te genieten van een dag vol wielersport, plezier en gemeenschapsgeest: “Of je nu een fervent wielrenner bent, je kinderen wilt aanmoedigen tijdens de Kidsrun of gewoon wilt genieten van de festiviteiten, er is voor ieder wat wils.“
Recent nieuws
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026