3 juni: Fair voor Oekraïne bij de Immanuëlkerk aan de Klarinetweg
Dinsdag 23 mei 2023 (51 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 3 juni wordt van 9.30 tot 13.30 uur een FAMILY FAIR gehouden bij de Immanuëlkerk aan de Klarinetweg 2 (dichtbij supermarkt Dirk). Er is een rommelmarkt, verkoop van boeken, dozen met groente en fruit, tassen, bloemen, kaas, suikerspinnen. Voor de kinderen is er speelgoed en een grabbelton.
Er is koffie, thee, frisdrank en Oekraïens gebak, gebakken door Oekraïense vluchtelingen. En voor de lunch zijn er snacks en patat. Om 12:30 uur is er een optreden van een Oekraïens kinderkoor!
Rommelmarkt
Boeken en goede spullen voor de rommelmarkt zijn erg welkom. Die kunnen op vrijdagavond 2 juni worden ingeleverd in de kerk tussen 18:30 en 20:30 uur.
De opbrengst is bestemd voor het organiseren van transporten van hulpgoederen vanuit Polen naar Oekraïne. De kosten van de hulpgoederen zijn hoog, omdat daar miljoenen mensen in nood zijn en het dus niet om kilootjes maar om tonnen gaat. Ook het transport is duur door de verre afstand. De opbrengst wordt voor 100% gebruikt voor hulp aan de Oekraïners in de zwaarst getroffen gebieden.
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025