Aanmelden mogelijk voor Koningsdag braderie & kleedjesmarkt in Oude Dorpskern: 170 plekken beschikbaar
Woensdag 5 april 2023 (53 sec)
BARENDRECHT – Op Koningsdag (donderdag 27 april 2023) is de Oude Dorpskern van Barendrecht uiteraard weer voorzien van een braderie en een vrijmarkt voor de kinderen (kleedjesmarkt). Dit jaar heeft de Oranjevereniging Juliana plaats voor 101 kramen in de Dorpsstraat, langs de Schaatsbaan en op het plein bij de Dorpskerk. Daarnaast zijn er circa 70 grondplaatsen voor kleedjes van de kindermarkt op het grasveld rond de Dorpskerk beschikbaar.
Update: De organisatie laat weten dat de kramen allemaal al verhuurd zijn en als alle aanmeldingen zijn verwerkt zijn de plekken voor kleedjes waarschijnlijk ook allemaal vergeven. Hoewel het aanmeldformulier -met vermelding van 170 plekken- deze week online is gezet, bleken (bijna) alle kramen al ruim een maand eerder te zijn vergeven. De organisatie is gevraagd hoe dit heeft kunnen gebeuren. Update volgt.
Een kraam op de braderie kost €35-. Een plekje op de kindervrijmarkt is gratis, maar moet wel worden gereserveerd. De kindervrijmarkt is alleen beschikbaar voor kinderen tot 16 jaar.
Zowel de kraam als een plek voor een kleedje op dient vooraf te worden gereserveerd bij Oranjevereniging Juliana. Dit kan via de website van de organisatie.
Recent nieuws
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in winkelcentrum Carnisse Veste
Vrijdag 20 maart 2026
-
Gemeenteraadsverkiezingen Barendrecht 2026
Woensdag 18 maart 2026
-
51 appartementen Lavendelhof worden gesloopt: Meer betaalbare woningen terugbouwen
Donderdag 12 maart 2026
-
13:00 – 15:00 uur: Feestelijke opening van vernieuwde Havenhoofd
Zaterdag 7 maart 2026
-
18 jaar cel en TBS voor man uit Barendrecht in grote zedenzaak: Veroordeeld voor alle 37 feiten
Dinsdag 3 maart 2026