17 dec: Kerstuitvoering bij CultuurLocaal
Dinsdag 10 december 2019 (58 sec)
BARENDRECHT – Op dinsdagavond 17 december vindt in de BaerneZaal een sfeervolle kerstuitvoering plaats. Een avond met solozang, koorzang en instrumentale muziek.
De avond begint om 19:30 uur, de toegang is gratis en tijdens de korte pauze deelt de lokale commissie traditiegetrouw chocomel uit
Christmas Carols
Het vrouwenkoor (voor deze gelegenheid aangevuld met mannen) olv Mariët Kaasschieter zingt Carols-repertoire met Natale, The first Nowell, We’ve been awhile awandering en ten slotte het bekende Silent Night. Er is klassieke solozang door Zaza met de aria How beautiful are the feet van G.F.Händel en er worden twee stemmige Beatlesnummers (Let It Be en Imagine) uitgevoerd door bandjes die speciaal werden geformeerd voor de Top 2000 avond die onlangs werd gehouden.
Nog méér zang wordt er gepresenteerd door leerlingen van zangdocent lichte muziek Birgit de Priester. Inmiddels passend bij deze tijd van het jaar: thema’s uit The Sound of Music, in een versie voor dwarsfluiten, klarinet en piano. Dezelfde instrumenten spelen mee in Adiemus van Karl Jenkins, waarbij zangdocente Mariët Kaasschieter de zangpartij voor haar rekening neemt. De avond wordt afgesloten met een kerstmedley door het MeespeelOrkest onder leiding van klarinettiste Monique Kruijdenberg.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025