14 sept: Kinderkledingbeurs en rommelmarkt bij Eben-Haëzerkerk aan de Voordijk
Zaterdag 7 september 2019
(1 min, 3 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – In en op het plein van de Eben-Haëzerkerk wordt op zaterdag 14 september een beurs met tweedehands najaars- en winterkleding en een rommelmarkt gehouden. De kerk staat aan de Voordijk, de ingang van de beurs en de rommelmarkt is aan de Dudokdreef.
Rommelmarkt (van 8.00 – 14.00 uur)
Stichting Charité organiseert deze ochtend een gezellige rommelmarkt. Deze keer een jubileumeditie vanwege het 25 jarig bestaan van de stichting. Er zullen een aantal kramen zijn met antiek, gereedschap, bruikbare spullen, speelgoed, boeken en tassen.
Om het jubileum te vieren wordt er bij de koffie een heerlijke bolus geserveerd en bij de ijskar krijgt u het 2e bolletje ijs gratis. Mocht u verhinderd zijn en toch een gift willen overmaken dan kan dit op NL86 RABO 03054.
Kledingbeurs (van 9.00 – 10.30 uur)
Kinderkleding vanaf maat 86 tot eigentijdse tienerkleding maat M kan gekocht en verkocht worden. Kleding inleveren kan op vrijdag 13 september van 13:30 tot 15:00 uur en van 19:00 tot 20:30 uur.
Op de beurs kan alleen contant betaald worden. Aan de kopers wordt 15% extra boven de vraagprijs gerekend en bij de verkopers wordt 15% in mindering gebracht. Het verschil komt ten goede aan Stichting Charité.
Zaterdagmiddag 14 september kunnen verkopers van 13.30 tot 14.00 uur de opbrengst en de niet verkochte kleding ophalen.
Voor informatie over kleding verkopen en verkoopnummers aanvragen, zie hiervoor de website: kledingbeursbarendrecht.nl
Recent nieuws
-
Onderzoek naar gaten in spoortalud: Tunnelwand volgende week deels open gegraven
Vrijdag 26 februari 2021
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021
-
Herinrichting schoolplein De Zeppelin aanstaande
Donderdag 25 februari 2021
-
Wethouder met bewoners in gesprek over ontmoetingsplekken voor jongeren bij Bachlaan en Riederpark
Donderdag 25 februari 2021
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021