Vogelobservatiepunt in aanbouw in de Zuidpolder
Vrijdag 17 mei 2019 (43 sec)
BARENDRECHT – Wethouder Luijendijk opent donderdagmiddag (23 mei) het nieuwe vogelobservatiepunt in de Zuidpolder. Het punt is geplaatst langs het Kromme Duikerpad.
Een aantal Technasiumklassen van het Dalton Lyceum heeft aan deze opdracht gewerkt. Uiteindelijk zijn drie ontwerpen geselecteerd door een jury bestaande uit dhr. Rozendaal (Staatbosbeheer), Wethouder Luijendijk, Sander Elzerman (Natuurvereniging IJsselmonde) en Willem van Welsum (gemeente Barendrecht). Frank van Vliet (gemeente Barendrecht) heeft vervolgens van de drie ontwerpen één ontwerp gemaakt. GKB uit Barendrecht heeft dit ontwerp uitgewerkt en is bezig met de realisatie hiervan.
Foto’s van het vogelobservatiepunt door: John Schepers
Ingezonden foto door John Schepers: “Meisje als echt eerste bezoekster van het Vogeluitkijkpunt in de Zuidpolder.” (meer info: https://t.co/eHwnnDnkfw) pic.twitter.com/LabkX8YLLi
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 19, 2019
Foto’s: Vogelobservatiepunt in aanbouw in de Zuidpolder – https://t.co/eHwnnDnkfw #Zuidpolder #Barendrecht pic.twitter.com/tEMf8oKfCV
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 17, 2019
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025