1 sept: Opening Cultureel Seizoen op het gemeentehuisplein en in het centrum
Donderdag 30 augustus 2018 (1 min, 51 sec)
BARENDRECHT – [Programma] Op 1 september is de start van het nieuwe cultureel seizoen in Barendrecht. Op die dag organiseert Het Kruispunt samen met de winkeliersvereniging BIZ Barendrecht een evenement voor en door Barendrechters.
Verenigingen presenteren zich met eigen kramen, er is een podium waar de hele dag door optredens zijn en er is van alles te doen voor kinderen. De festiviteiten beginnen om 11.00 uur, dan geeft cultuurwethouder Tanja de Jonge het officiële startschot. Dit gebeurt met alle verenigingen en de aanwezige bezoekers. Tot 17.00 uur kunnen Barendrechtse cultuurliefhebbers hun lol op. Cabaret, zang, dans, fanfare en voorproefjes van theater het Kruispunt. Genoeg te zien en doen!
Kom ‘proeven’!
Tanja de Jonge: “Onze gemeente heeft veel te bieden op cultureel gebied. Natuurlijk het Kruispunt. Een plek waar mensen van binnen en buiten Barendrecht graag komen. Maar cultuur is meer dan theater. We kennen in Barendrecht een uitgebreid verenigingsleven waar jong en oud blij van wordt. Ik vind het mooi te zien dat al deze verschillende partijen samenkomen bij de start van het cultureel seizoen. Ik nodig iedereen dan ook van harte uit om 1 september met elkaar het seizoen feestelijk te openen. Ik ben er ook. Tot dan!”
De culturele uitmarkt vindt plaats op zaterdag 1 september van 11.00 uur tot 17.00 uur. De entree is gratis.
Programma
De hele dag:
- Diverse kramen van culturele organisaties op de Middenbaan
- Diverse kinderactiviteiten: Schminken en meet & greets met Woezel & Pip, Peppa Pig (tussen 11.00 uur en 13.30 uur) en Barend & Dregje (tussen 11.00 uur en 15.00 uur) voor Het Kruispunt
Het programma:
- 11.00 – 11.10 uur: Feestelijke opening door cultuurwethouder Tanja de Jonge
- 11.10 – 11.30 uur: Elke Vierveijzer (cabaretière)
- 11.30 – 12.00 uur: Christelijk Mannenkoor De Verenigde zangers
- 12.00 – 12.30 uur: Lakshmi
- 12.30 – 13.00 uur: Kids Mini Disco (Dansen met Peppa Pig en Barend&Dregje)
- 13.00 – 13.30 uur: Pink Floyd Project
- 13.30 – 14.00 uur: Workshop Line dancing door Dansen bij Ria
- 14.00 – 15.00 uur: Harmonievereniging Barendrecht (orkest volwassenen, orkest jeugd en slagwerkgroep) & KidsBizz
- 15.00 – 15.30 uur: Jordan Roy – Freedom: een eerbetoon aan George Michael
- 15.30 – 16.00 uur: (Cover)band Synergy
- 16.00 – 17.00 uur: Coverband No Excuse
Doe mee met de gratis workshop Theatersport van Tante T.
- 14.00 – 14.30 uur: Theatersport door Tante T (leeftijd 7-9 jaar) op het trappodium in Het Kruispunt
- 14.30 – 15.00 uur: Theatersport door Tante T (leeftijd 8-12 jaar) op het trappodium in Het Kruispunt
*Programma via Het Kruispunt en onder voorbehoud van wijzigingen
Recent nieuws
-
Vrouw staat stil op vluchtstrook A29 met hoofd op het stuur: Bijna 5x teveel alcohol, gaat in verzet tegen aanhouding
Zaterdag 12 april 2025
-
‘Samenwonende vrienden’ bij 8 nieuwbouw eengezinswoningen aan Haspelwei: 25 starters met eigen huurcontract
Vrijdag 11 april 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Makelaar YESS Real Estate Barendrecht
Donderdag 10 april 2025
-
Blokkade van goederenspoor bij Vaanplein: Demonstranten succesvol verwijderd na weigeren te vertrekken
Donderdag 10 april 2025
-
Auto op zijn kant bij aanrijding 2e Barendrechtseweg, bestuurster aangehouden voor rijden onder invloed
Zondag 6 april 2025