Pinksterinzamelingsactie voor Voedselbank Barendrecht bij Albert Heijn Carnisse Veste
Woensdag 16 mei 2018 (34 sec)
BARENDRECHT – Op 18 en 19 mei organiseert Albert Heijn Carnisselande aan de Van Beuningenhaven een inzamelingsactie voor de Voedselbank in Barendrecht. De supermarkt heeft een aantal producten geselecteerd die klanten kunnen kopen en doneren aan de Voedselbank.
Bij deze producten staan vrijwilligers gereed om klanten te wijzen op de actie en het doel van de Voedselbank. En om verdere informatie te geven over de Voedselbank.
Hulp van Voedselbank
90 gezinnen worden in Barendrecht door de Voedselbank van een voedselpakket voorzien. Om die pakketten voor alle gezinnen gelijkwaardig te houden zijn er dus heel wat spullen nodig. “Wilt u ook een steentje bijdragen? Kom dan één van deze dagen naar Albert Heijn in winkelcentrum Carnisse Veste. Alvast onze dank!“
Recent nieuws
-
IKEA Barendrecht opent vernieuwde restaurant: Grote ontmoetingsplek met meerdere zones
Vrijdag 11 september 2026
-
Twee Rotterdammers (18) na achtervolging aangehouden voor auto inbraken in wijk Molenvliet
Zondag 6 september 2026
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026