Truckrun Barendrecht 2018: Inschrijvingen van start voor bijrijders en chauffeurs
Maandag 23 april 2018 (50 sec)
BARENDRECHT – Vanaf vandaag (Maandag 23 april 2018) kunnen chauffeurs en bijrijders zich weer aanmelden voor de Truckrun Barendrecht 2018. Deze achtste editie van de Truckrun zal gereden worden op zaterdag 7 juli 2018.
Inschrijven voor de Truckrun verloopt digitaal via de website van de organisatie. Je kunt je hier aanmelden als chauffeur en hier als bijrijder.
UPDATE 16 mei: De inschrijvingen zijn gesloten (vol).
Truckrun
De Stichting Truckrun Barendrecht is in 2011 opgericht met als doel, het organiseren van een jaarlijkse rondrit door Barendrecht en omstreken, waarbij mensen met een verstandelijke beperking als bijrijder mogen meerijden op een vrachtwagen.
Wilt u zich inzetten als vrijwilliger tijdens dit evenement? U kunt zich via de website van de Truckrun aanmelden.
Zie ook: FOTO’S: Truckrun met dolblije deelnemers rijdt toeterend door Barendrecht
Truckrun Barendrecht: “Dit jaar hebben jullie massaal gehoor gegeven aan de oproep om je op te geven voor de leukste file van Barendrecht, zodat wij nu moeten mededelen dat alle inschrijvingen zijn gesloten. Onze dank naar jullie is groot” https://t.co/eVMXiQCbGx
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 16, 2018
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025