26 feb: Meepraten over Bibliotheek Carnisselande: “Met minder geld toch een goede bibliotheekvoorziening”
Dinsdag 6 februari 2018 (39 sec)
BARENDRECHT – De Bibliotheek AanZet nodigt de inwoners van Carnisselande uit om op maandag 26 februari mee te praten over de toekomst van hun bibliotheek. De afgelopen maanden heeft AanZet een aantal ideeën bedacht hoe er met minder geld toch een goede bibliotheekvoorziening in de wijk kan blijven.
Op 26 februari worden deze ideeën toegelicht en kunnen de aanwezigen hun voorkeur uitspreken. Directeur Ankie Kesseler: “We willen de komende tijd met de inwoners, verschillende organisaties en de gemeente in gesprek, hoe deze bibliotheek het beste kan aansluiten op de wensen van Carnisselande. Kom daarom vooral langs en laat je stem horen!”
Aanmelden
Geïnteresseerden kunnen zich voor de bijeenkomst aanmelden door vóór 16 februari een mail te sturen aan secretariaat@debibliotheekaanzet.nl
- Datum: maandag 26 februari
- Tijd: 19.30 – 21.00 uur
- Locatie: Bibliotheek Carnisselande
- Adres: Middeldijkerplein 248, Barendrecht
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025