CultuurLocaal presenteert: Lokaal Kabaal in poppodium De Beuk op zaterdag 3 februari
Maandag 22 januari 2018 (1 min, 21 sec)
BARENDRECHT – [Update: Evenement gaat niet door] In een samenwerking tussen Poppodium De Beuk en CultuurLocaal gaan jonge bands (onder begeleiding van gitaardocent en bandcoach Mark Stevens) op zaterdag 3 februari vanuit heel de regio hun kunsten vertonen in poppodium De Beuk.
Een half jaar na de start van het lesseizoen is het weer tijd voor elke band om het podium te betreden en deze bands zijn er duidelijk klaar voor!
Update 30 januari: Let op, dit evenement is (voorlopig) komen te vervallen. Lokaal Kabaal gaat in ieder geval niet door op zaterdag 3 februari. “Door complicaties in de planning moet het evenement uitgesteld worden. Er wordt een nieuwe datum gezocht“, aldus de organisatie.
Lokaal Kabaal
De avond in de Beuk zal een feest van herkenning worden met zowel tijdloze klassiekers uit het rock en metal genre als eigen materiaal. De line-up bestaat uit: The Heathens, The Next, Steel Puppy, The Element of Surprise, Confusion, Fosfor Vanish en een surprise act!
- Entree: Gratis
- Deur open: 19:00
- Aanvang: 19:30
- Adres: Poppodium De Beuk, 1e Barendrechtseweg 53-55, 2991 XE Barendrecht
Kinderen vanaf 12 jaar kunnen bij CultuurLocaal terecht voor bandcoaching. Voor muzikanten vanaf 8 jaar is er een Popklas waarin je samen leert popliedjes te spelen en zingen.
Voor inlichtingen en inschrijven kunt u contact opnemen met miranda@cultuurlocaal.nl. Meer informatie is te vinden op www.cultuurlocaal.nl.
Foto: The Heathens aan het werk bij een eerder optreden (fotograaf: Victor Elderson)
Het gratis evenement “Lokaal Kabaal” in De Beuk (3 feb) gaat niet door: “Door complicaties in de planning moet het evenement uitgesteld worden. Er wordt een nieuwe datum gezocht”, aldus de organisatie. https://t.co/Z0hly0TGsv #Beuk #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 30, 2018
Recent nieuws
-
29-31 oktober: Volledige afsluiting 1e Barendrechtseweg bij spoorviaduct
Vrijdag 24 oktober 2025
-
Ron’s Oliebollenkraam terug op het gemeentehuisplein
Woensdag 22 oktober 2025
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025