Kinderkledingbeurs Carnisse Haven op 23 september
Woensdag 30 augustus 2017 (42 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 23 september is er dé kinderkleding- en speelgoedbeurs in de Carnisse Haven aan de Noordersingel. De beurs begint om 8.00 uur en eindigt om 11.30 uur.
Er kan speelgoed en winterkinderkleding in de maten 86 t/m tienerkleding in maat M gekocht worden. Er is altijd veel keus en zo kunt u voor aantrekkelijke prijzen mooie kleding en speelgoed kopen. De organisatie is nog op zoek naar hulp: “Wilt u als vrijwilliger helpen op onze gezellige beurs? Dan zijn we heel blij met u!” U kunt zich aanmelden via kkbhulp@hotmail.com.
Opbrengst
De opbrengst van de beurs wordt gelijk verdeeld tussen de kerk en ‘Stichting Casa Ruchama’. Deze stichting biedt in Roemenië onderdak aan kansarme (wees)jongeren en helpt hen op weg naar zelfstandigheid.
De nummeruitgave voor verkopers is op donderdag 7 september om 19.00 uur. Kijk voor alle informatie hierover op beurscarnissehaven.nl
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026