Zaterdag 17 juni: Kunstmarkt in historisch centrum van Barendrecht
Dinsdag 13 juni 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – Aanstaande zaterdag wordt in het historische centrum van Barendrecht de 32ste Kunstmarkt gehouden. Kunstenaars uit binnen- en buitenland zullen op de Dorpsstraat, het Doormanplein en rond de Dorpskerk in één grote openlucht expositie hun werk presenteren en verkopen. Ook de zaal “De Ontmoeting” naast de dorpskerk zal deel uitmaken van de kunstmarkt.
De kunstmarkt is op zaterdag 17 juni 2017 van 10.00 tot 17.00 uur. Auto’s kunnen gratis parkeren op het parkeerterrein bij De Bongerd. Er rijdt een gratis pendelbus naar het centrum.
Kunstwerken in diverse disciplines
De organisatoren Jo polak en René Baan zijn er weer in geslaagd om vele kunstenaars met kwalitatief hoogstaand werk te verleiden naar Barendrecht te komen.
Er worden kunstwerken getoond in allerlei soorten en disciplines zoals: portrettekenen, schilderen in verschillende stijlen en technieken, glaskunst, sieraden, beelden van hout en steen, smeedwerk, brons, grafische technieken en fotografie. Er is alles aan gedaan om een zo breed mogelijke variatie aan kunstenaars bijeen te brengen.
Vanwege de Veiligheidsdag op het plein voor het gemeentehuis worden er dit weekend nog meer bezoekers verwacht in het centrum van Barendrecht.
Recent nieuws
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026