15 juni: Cultureel Barendrecht draait door in Het Kruispunt
Dinsdag 13 juni 2017 (50 sec)
BARENDRECHT – Altijd al willen weten wat er in Barendrecht te doen is op cultureel gebied? Dan is hier uw kans! De Culturele Alliantie Barendrecht brengt dit graag over het voetlicht en start met een nieuw initiatief: Het Cultureel Café.
Op donderdag 15 juni om 20:00 uur wordt de aftrap gegeven door wethouder Vermaat op de cascade in het geheel vernieuwde Theater Het Kruispunt. De entree is gratis.
Cultureel Café
In de vorm van een talkshow zullen diverse gasten iets vertellen over cursussen, workshops en evenementen op het gebied van beeldende kunst, theater, zang, muziek, dans, foto, film en video in Barendrecht. Het geheel wordt afgewisseld met vraaggesprekken en korte optredens van onder andere Harmonice, Tante T. (jeugdtheater), J2Sing (Popkoor ), Jeugd Circusschool Barendrecht, en de Barendrechtse Rockband Bridge Of Rock.
De presentatie is in handen van de Barendrechtse Yvonne van der Haven. Na de talkshow is er een afterparty, een uitgelezen kans om te netwerken met cultureel Barendrecht.Komend seizoen zullen er nog drie Culturele Cafés volgen, op wisselende locaties.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025